NAČÍTÁM

Možnosti filtračního média.


Jaké nejraději používáte filtrační médium, které vám čistí váš bazén od nečistot a dalších věcí. Někteří lidé používají písek, který nemusí být ve většině případů špatný, ale nemá tak dobré vlastnosti. Můžete mít na výběr i lepší filtrační médium, které se postará o křišťálově čistou vodu ve vašem bazénu. Jedním z materiálu o kterým se bavíme je například zeolit Zeocraft Bazenygluc, který je filtračním médiem a má skvělé vlastnosti. Může přijít do všech možných provedení bazénu, ať už se bude jednat o bazén rodinný nebo o plavecké bazény nebo naopak ty, které mají pomáhat lidem zase se dostat do kondice. Myslíme tím bazény rehabilitační. Všechny jsou něčím prospěšné a mohou být různě velké a prostorné.

Zeolit ZEOCRAFT

Plavecké bazény nemají lidé jen tak doma, ale jsou na veřejných koupalištích nebo plovárně, kde se trénuje na plavecké závody. Všechny provedené mohou být filtrováni přes zeolit. Zeolit je čistě přírodní materiál a nic v něm není umělé, ani vytvořené. Zeolit má velký absorpční objem, díky kterému může zachytit spoustu znečišťujících látek. Ani nevíte jak moc látek, je ve vašem bazénu, které vám a vašemu tělu škodí. Například takový amoniak hodně dráždí jak pokožku, tak i oči.

Zeolit ZEOCRAFT

Můžete je mít zarudlé a podrážděné. Stejně tak podobné látky jako jsou dusičnany a dusitany nebo fosfáty. Díky velké porózní struktuře veškeré nečistoty zachytí a tak eliminuje spoustu věcí, které by vám ve vodě mohli vadit. Je daleko výkonnější než písek díky své struktuře. Kvalitně tak filtruje a nezanáší se tak často jako písek. Nemusí se dělat časté výplachy ani ne nemusí tak čistit filtry, které bývají dost zanesené. Nemusíte se bát, že by zeolit byl pro vás nějak toxický, to rozhodně není ani na něj nejsou vedené žádné alergické reakce. Tím že se zbavuje nečistot a amoniaku zvyšuje filtraci a upravuje pH vody. Ušetříte tak na přípravcích na údržbu. Budete se moci více koupat než jen umývat a pečovat. Dopřejte vašemu systému kvalitní filtrační médium a budete spokojeni vy i váš bazén.