NAČÍTÁM

Úspěšné týmy se účastní SMX East

Spojte se, inspirujte, trénujte a odměňte váš marketingový tým za dobře odvedenou práci v roce 2019: pošlete je na SMX East konferenci od Search Engine Land, tento listopad 13-14. v New York City.

Tato show nabídne ještě více prezentací, ještě více postřehů a ještě více užitečných taktik, než kdy dříve: sedm oddělených hal s více než sedmdesáti prezentacemi a výstupy, které budou pokrývat vše o esenciálních náležitostech marketingu: SEO, SEM, CRO, analytika, sociální sítě, místní vyhledávání, nástroje a daleko více. Připojte se k této konferenci jako tým, abyste mohli rozdělit a panovat celému programu – prokopete se daleko hlouběji, budete trénovat tvrději a přinesete domů daleko více znalostí, než byste tak zvládli sami.

Týmy, které přijdou a účastní se konference SMX, se nedozví jenom o vyhledávání. Naučíte se mnohem více o tom, co je třeba, aby byli úspěšní v:

  • Produktivní spolupráci – provádění úspěšných marketingových kampaní vyžaduje jistou směsici nejrůznějších dovedností, zkušeností a pozadí. Pokud se budete účastnit všichni, vybavíte tak svůj tým s tolik potřebným slovníkem a vizí úspěchu. Propojením teček mezi organickým a placeným vyhledáváním, obsahem a atribucí napříč vícero kanály se stane vaší druhou přirozeností.
  • Pokračující trénink – chytří marketéři se nikdy nepřestanou učit. Vaše poznávací cesta na SMX konferenci vám pomůže spojit to, co se dozvíte a co následně uvedete do praxe zase zpátky v kanceláři. Určitě rozšíříte vaše vědomosti ve smysluplném, produktivním způsobu – namísto učení se nových konceptů ve vakuu.
  • Kreativní řešení – Expo Hall se doslova hemží s obchodníky, kteří utvářejí trh, kteří budou nabízet časově úsporná řešení. Technologie je klíčem k nabízení opravdu skvělých zkušeností pro vaše zákazníky – nyní je vaše šance zjistit něco o těch správných nástrojích pro potřeby vašeho týmu.
  • Propojení v komunitě – nikdo ničeho nedosáhne, pokud je sám. Interakcí s lidmi z komunity vyhledávacího marketingu pořádně nakopne morálku vašeho týmu a propojí vás s chytrými, přátelskými a stejně smýšlejícími lidmi, kteří se chtějí podělit o rady, obchodní nápady a diskutovat o způsobech, jak překonat nejrůznější překážky marketingu. Pošlete více, ušetřete více.


Je tu jeden další důvod, proč byste se měli účastnit jako skupina – čím více lidí pošlete, tím více peněz ušetříte:

  • Tři až pět lidí = ušetřete deset procent
  • Šest až jedenáct lidí = ušetřete patnáct procent
  • Dvanáct a více lidí = ušetříte až dvacet procent


Získáte tak přístup na všechny prezentace, výstupy, workshopy a nejrůznější jiné události – teplé snídaně a obědy, svačiny celý den a volnou wi-fi. Pokud tedy chcete začít, vyplňte tento registrační formulář a zašlete jej e-mailem na registration@searchmarketingexpo.com.

Takže, na viděnou v New Yorku!

Pssst…chtěli byste ještě něco více? Přidejte také před-konferenční workshop do itineráře vašeho týmu pro maximální učení v intimním prostředí – zvolte si mezi pokročilým SEO, Google Adwords, technickým SEO, in-house SEO nebo Boot kempem pro začátečníky. Registrujte se ještě nyní!